RSS
پربیننده فرهنگي اجتماعي
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
خبــــر
کد : 101446 بازدید: ۷۹۱۵ نظرات: ۶ انتشار : ۱۳۹۱/۵/۲۵ ساعت : ۱۱ : ۲۹

خسارت نود هزار دلاری یک هشدار به شبکه من وتو *سند
به دنبال هشدار جام نیوز درباره شرایط خاص ثبت نام برای شرکت در مسابقه ای در شبکه من وتو ، مدیران این شبکه ضمن تغییر نام این مسابقه، جایزه 10هزار دلاری برنده آن مسابقه را به 100هزار دلار افزایش دادند.
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام، شبکه من و تو از اوایل امسال (91) مسابقه ای را در دستور کار خود قرار داده بود که عوامل این شبکه در وب سایت و برنامه های مختلف به تبلیغ گسترده آن پرداختند.

 

مدیران و مسئولان من وتو در سایت رسمی این شبکه شرایطی را برای شرکت در این مسابقه اعلام کردند که بینندگان با حضور در این مسابقه و پذیرش این شرایط، در راستای اهداف عوامل من وتو به کار گرفته می شوند.

 

اما با عدم استقبال بینندگان از شرکت در این مسابقه،دست اندرکاران شبکه من و تو، ضمن تغییر نام این مسابقه، جایزه 10هزار دلار برنده آن را به 100هزار دلار افزایش دادند.

 

گفتنی است، حقوق مادی و معنوی حضور شرکت کنندگان در این مسابقه کاملا در دست عوامل من و تو می باشد؛ بند دو و سه شرایط این مسابقه به معنای پذیرش سانسور، تغییر، تحریف، تخریب، حذف، اضافه کردن به سخنان و تصاویر شرکت کنندگان و استفاده از آن ها (به ویژه تصاویر) برای هر قسمتی که مدیران این شبکه دوست دارند. عوامل من وتو می توانند در راستای سیاست ها و اهدافشان از تصویر و فیلم شرکت کنندگان – علی رغم میل باطنی شان- هر گونه که بخواهند و در هر زمینه ای که آنها صلاح بدانند استفاده کنند.

 

حال جای این سؤال باقی است آیا مدیران شبکه من وتو می توانند با تغییر نام این مسابقه و افزایش جایزه برنده آن، مخاطبین شان را برای شرکت در آن – که تاکنون نسبت به شرکت در این مسابقه بی رغبتی نشان داده اند- ترغیب کنند؟


شایان ذکر است، چندی پیش، جام نیوز، همزمان با شروع ثبت نام برای این مسابقه، طی خبری تحت عنوان "قرارداد یا سند بردگی برای شبکه من و تو" درباره شرایط خطرناک این مسابقه که راه های سوءاستفاده از شرکت کنندگان را کاملا فراهم می کند، هشدار داده بود.

 417

 

 

بي نام : موافق [۲]  -  مخالف [۰]
هرچند معلوم نيست به خاطر خبر شما جايزشونو زياد کرده باشن ولي کلا از اعتماد به نفستون خوشم مي ياد

جام نيوز همين کارا مي کنه که پربيننده شده

بي نام : موافق [۱]  -  مخالف [۲]
تو اين زمونه هيچ گربه اي براي رضاي خدا موش نميگيره عوامل منو تو هم دارن اونجا عشق و حال ميکنن کسي کاري به کارشون نداره اون موقع ميان براي ما ايراني ها پول خرج کنند و برنامه درست کنند که چي
واقعا ما ايراني ها تا کي ميخواهيم مثل کبک سرمون رو بکنيم تو برف و هر چند وقت يک بار بچسبيم از دم يه عده افرادي فقط به فکر خودشون و منافع ارباب هاي غربي شون هستند نه به فکر مردم ايران دشمن دين هستند نه چيز ديگه اي اين من و تو هم يه دوره اي داره شرش از سر مردم کنده ميشه
افشين : موافق [۰]  -  مخالف [۱]
من نمي دونم بعضي ها چرا اينهمه سنگ اين شبکه من و تو که برايهمه ثابت شده که براي دولت اينگليسه سر و دست مي شکونن اين عوامل من وتو هم براي اينکه از گرسنگي نميرند دارن براي اين شبکه کار ميکنن که همه اهدافش ضد ايراني هستش
سارا : موافق [۳]  -  مخالف [۱]
چرا دري وري مي گي؟ اين برنامه توليدي خود شبکه است. مثل بقيه برنامه هاي مستند نيست که البته اونم از آرشيو بي بي سي استفاده مي شه و پولي هم نميدن. وقتي خودشون اين برنامه را درست کردن شرط و شروطشونم خودشون گذاشتن.
اونايي هم که توي برنامه بفرماييد شام براي 1000 پوند شرکت مي کنند به دو دليله يک اينکه ايراني هاي مقيم اونجا که در بحران اقتصادي با مشکلات مالي دست و پنجه نرم مي کنن هزار پوندم براشون کلي پوله.
دوم اينکه بازم ايراني هاي مقيم اروپا و آمريکا هستن که مي خوان به اصطلاح خودشونو توي تلويزيون ببينن
بي نام : موافق [۰]  -  مخالف [۳]
اينقد خوشحال نباشيد علت افزايش جايزه و تغيير نام اين برنامه اين است که شرکتي که اين برنامه را به من و تو فروخته است شرط کرده که شرايط مسابقه اينطور باشد وگرنه اگر براي کسي 10 هزار دلار کم بود در بفرماييد شام با هزار پوند شرکت نميکنيد.......
ايران دوست : موافق [۴]  -  مخالف [۴]
والا همين کارو صدا و سيما انجام ميده بدون گرفتن تعهد و بدون دادن جايزه.بازم من و تو که اقلا يه پولي در قبال اين شرايط مي ده.
ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا