RSS
پربیننده سياسي
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
خبــــر
کد : 29335 بازدید: ۲۵۸۱ نظرات: ۶ انتشار : ۱۳۹۰/۸/۲۴ ساعت : ۳ : ۸
محمد خاتمی اذعان کرد؛
خاتمی: در صورت دخالت خارجی، «اصلاح طلب» و «غیراصلاح طلب» با آن مقابله خواهند کرد
دارند افکار عمومی را آماده می کنند که اگر یک روزی خدایی نکرده ‏بخواهند یک کاری بکنند این افکار عمومی آماده باشند.‏ اگر روزی و روزگاری خارجی بخواهد بیاید و دخالتی انجام ‏بدهد اصلاح طلب و غیراصلاح طلب با آن مقابله خواهند کرد.‏
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، سایت بی بی سی فارسی روز دوشنبه 14 نوامبر(23 آبان ماه) از سخنرانی تازه خاتمی در جمع اصلاح طلبان آذربایجان خبر داد.
ای سایت به نقل از خاتمی نوشت: «رئیس جمهور سابق ایران، جمهوری اسلامی و ملت ایران از سه نقطه هسته ای، حقوق بشر و مساله ترور در معرض فشار هستند.
محمد خاتمی با تاکید بر فعالیت های مثبت انجام شده در راستای هسته ای شدن ایران گفت: «در این مدت هم تلاش های خوبی شده و اصلا ‏مسیر حرکت، به سوی بمب هسته ای نبوده و نیست.‏»
آقای خاتمی با اشاره به گزارش سال 2008 آمریکا که در آن ذکر شده بود از سال 2003 به این طرف ایران فعالیت نظامی ‏هسته ای ندارد، اظهار داشت: «البته من هم آن روز رئیس جمهور نبودم ولی موضع گرفتم، که ‏قبل از 2003 هم فعالیت نظامی نبوده، حالا چطور شد در سال 2011 یک دفعه ‏ادعا می کنند فعالیت ها جهت نظامی پیدا کرده است؟»
خاتمی با اشاره به نیات غرب در فشارهای اقتصادی و سیاسی بر ایران ادامه داد: «پیداست یک فکر بدی پشت این قضیه است که می گویند فعالیت نظامی داریم. می ‏خواهند فشار را روی ایران زیادتر بکنند. البته که رفتار و مواضع و گفتار ما ممکن ‏است اثر هم داشته باشد، ولی پیداست یک طرح دیگری است برای فشار. بی خود ‏می گویند ولی می گویند.‏»
محمد خاتمی ادعای ترور سفیر عربستان از سوی آمریکا را نقشه ای علیه ایران خواند و گفت: «وزارت دادگستری آمریکا، ماه گذشته از بازداشت یک شهروند ایرانی تبار این کشور به نام "منصور ارباب سیر" خبر داد که به طراحی ترور "عادل الجبیر"، سفیر عربستان سعودی در واشنگتن متهم شده است.
رئیس جمهور سابق ایران سخنان مقامات اسرائیلی و غربی ها را جنگ روانی و بلوف دانست و گفت: «دارند افکار عمومی را آماده می کنند که اگر یک روزی خدایی نکرده ‏بخواهند یک کاری بکنند این افکار عمومی آماده باشند.‏ اگر روزی و روزگاری خارجی بخواهد بیاید و دخالتی انجام ‏بدهد اصلاح طلب و غیراصلاح طلب با آن مقابله خواهند کرد.‏
خاتمی در پایان توصیه ای به اوباما کرد و گفت: «هم در ایران و هم در آمریکا کسانی هستند که بدشان نمی آید قضیه به خشونت کشیده شود اما امیدوارم آقای اوباما تحت تاثیر آنها ‏قرار نگیرد و از راه و روش آقای بوش درس بگیرد.»

 

اطلاع از آخرین اخبار سیاسی ماهواره فقط با یک کلیک
114/5
 

يک ايراني : موافق [۲]  -  مخالف [۱]
سلام افرين بر منش و گقتگوي اين سيد بزرگوار چرا ما هميشه به فکر اختلاف باشيم بياييد و با اتحاد با همديگر ترفند دشمنان عيله اين نظام مقدس به ياس مبدل نماييم را دفاع از ميهن واقعا اصلاح طلب و غير اصلاح طلب نداره
يک ايراني : موافق [۲]  -  مخالف [۴]
باز اين [...] ملت ايران حرف زد، بهش بگين تو برو جلوي [...] آلماني طبق دستور جورج سوروس صهيونيست [...] کن. به تو نيومده از اين حرفها بزني. تو امتحانت را جلوي ملت ايران پس دادي لازم نيست ديگر از اين حرفهاي که بهت نمياد بزنيك براي تو بهتر است بروي جلوي اوباما و سارکوزي و امثال اينها [...] کني که اين شيوه بهتر بهت مياد. [...].


جام نيوز: از تمامي كاربران عزيز انتظار مي رود كه در اظهار نظر در مورد هر شخص يا موضوعي ادب و احترام را رعايت كنند. جام نيوز هر نظر و مطلبي كه خالي از توهين باشد را بنا بر رسالتش منتشر مي كند، اما از انتشار نظرات و مطالب توهين آميز (به هر شخص يا گروهي) معذور است.
علي رضا : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
آفرين به اين موضع گيري اي کاش با صلابت زياد ساير سران اصلاح طلب از اينگونه موضع گيري ها انجام بدن به خدا در اين صورت هم همبستگي در داخل بيشتر ميشه و هم اسرائيل و آمريکا و غرب مايوس مي شن.
من خودم يک اصولگرا هستم ولي از اين حرف آقاي خاتمي خوشم اومده
جنبش سبز : موافق [۰]  -  مخالف [۱]
سلام واقا دلم واسه اين دوتا [...] که نظر دادن مي سوزه .ميدومنم که نظرمو نمي ذارين
رضا : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
سلام عليکم : حتماً آقاي خاتمي با جورج سورس ها و اصحاب فتنه که مزدوران مجاني و سر سپرده آمريکا و اسرائيل غاصب که فرزند نامشروع شيطان بزرگ هست به همراه برادران انگليسي و فرانسوي و آلماني و همچنين خواهر عزيزش سرکار خانم اشتون به مقابله با تجاوز بر مي خيزند ؟ پيش قاضي ملق بازي ؟
م : موافق [۱]  -  مخالف [۲]
اين حرفا به قيافت نميخوره تو برو فعلا گفتو گوي تمدن ها انجام بده
ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا