RSS
پربیننده گيشه
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
‫‏‫خبــــر - خلاصه مهم ترین اخبار داخلی
کد : 41718 بازدید: ۲۳۳۸ نظرات: ۰ انتشار : ۱۳۹۰/۹/۳۰ ساعت : ۲۰ : ۱۵
معرفی سایت
معرفی یک سایت مفید
اگر مایلید به سایت‌های خبری فارسی یکجا دسترسی داشته باشید بهتر است به سایت خبر فارسی به آدرس ww.khabarfarsi.com مراجعه کنید. این سایت با هدف دسترسی آسان کاربران به پایگاه‌های خبری راه‌اندازی شده است.
[-] اندازه متن [+]

 

«خبر فارسی» یک جست‌وجوگر و موتور هوشمند خبری است که به صورت خودکار ده‌ها هزار خبر را روزانه از سایت های خبری دریافت می‌کند و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین روش‌های هوش مصنوعی، اخبار را طبقه‌بندی کرده و خبرهای مرتبط را در سایت‌های خبری شناسایی می‌کند. بنابر اطلاعات درج شده در این سایت، «خبر فارسی» یک feedreader نیست و برای دریافت اخبار به فناوری RSS وابسته نمی‌باشد. این سایت به کاربران کمک می‌کند تا از بین ده‌ها سایت خبری و ده‌ها هزار خبر، خبرهای مورد علاقه خود را در زمانی کمتر و به راحتی بیابند. کاربران برای مشاهده متن کامل خبرها به سایت منتشر کننده خبر هدایت می‌شوند و این کار موجب افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت‌های خبری و همچنین افزایش رتبه آنها در مقایسه با سایر سایت‌ها می‌شود.
کاربران این سایت می‌توانند آدرس سایت‌های خبری را برای بررسی به آدرس info@khabarfarsi.com ارسال کنند. تفکیک جغرافیایی و نمایش خبرهای ایران براساس استان، شهرستان و شهرها، نمایش جدیدترین تغییرات نرخ ارز در بانک مرکزی و بازار، جست‌وجوی پیشرفته و دقیق بر روی اخبار سایت‌های خبری و نمایش اطلاعات چند رسانه‌ای مانند صوت و ویدئو، بخشی از امکانات این جست‌وجوگر است.

ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا