RSS
پربیننده فرهنگي اجتماعي
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
خبــــر
کد : 78573 بازدید: ۱۲۱۴۱ نظرات: ۱۱ انتشار : ۱۳۹۱/۲/۱۳ ساعت : ۱۷ : ۲
روند خانمان سوزی که کسی جلودارش نیست؛
جنون تماشای فیلم های مستهجن مادری را بیچاره کرد!
«به مناسبت روز تولد پسرم برایش لپ تاپ گرفتیم. یک روز دیدم که او با حالتی بسیار کنجکاوانه پیش من آمد و گفت: 'مادر ببین این زن چه می کند؟' و من در آن لحظه شاهد کثیف ترین حالاتی بودم که یک انسان می تواند باشد!»
[-] اندازه متن [+]

 به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز؛ روزنامه "سان" دست به انتشار مصاحبه ای تکان دهنده از یک مادر انگلیسی زد که به نمایندگی از جامعه مادران این کشور، به شرح نگرانی آنها در خصوص اعتیاد فرزندانشان به فیلم های مستهجن پرداخته است.
هدف این مادر انگلیسی که دارای سه فرزند بوده و سارا نام دارد ، جلوگیری از اعتیادی است که فرزند وی و بسیاری از نوجوانان این کشور به تماشای تصاویر و فیلم های مستهجن پیدا کرده اند.
وی در این مصاحبه در حالی که نگرانی در نگاهش موج می زد ابراز داشت: «پسر 15 ساله من به تماشای فیلم ها و تصاویر مستهجن از طریق دوربین کامپیوتر (وب) معتاد شده است.»
این زن انگلیسی که نام فرزندش تام می باشد چند سالی است از پدرش جدا شده است. وی در ادامه مصاحبه با روزنامه سان با اشاره به آغاز ماجرا گفت: «به مناسبت روز تولد پسرم برایش لپ تاپ گرفتیم. یک روز دیدم که او با حالتی بسیار کنجکاوانه پیش من آمد و گفت: "مادر ببین این زن چه می کند؟" و من در آن لحظه شاهد کثیف ترین حالاتی بودم که یک انسان می تواند باشد!»
این مادر در ادامه توضیح داد: «ما او را از این کارها بازداشتیم ولی پسرم از 11 سالگی به آنها اعتیاد پیدا کرد، به حدی که دیدن برخی تصاویر مستهجنی که برای من سخت بود برای وی کاملا عادی بود.»
سارا افزود: «ما برای دور کردن او از این برنامه ها هر کاری کردیم حتی رایانه اش را از او گرفتیم، این کار او را به سر حد جنون رساند و ما به ناچار رایانه را پس دادیم. در حال حاضر او به سن 13 سالگی رسیده ولی همچنان هر روز کارش نگاه کردن به این برنامه هاست.»
این مادر انگلیسی با اشاره به تداوم و وقیحانه تر شدن رفتارهای فرزندش ادامه داد: «گذشته از اینها رویدادی که مرا شدیدا شوکه کرد دیدن تصاویر برهنه پسرم در کنار یک دختر هم سن و سالش در فیس بوک بود، و حالا من واقعا دیگر عاجز شده راه حلی به ذهنم نمی رسد که چه کنم.»
وی به والدین توصیه کرد: «اگر شما حداقل یکبار نیمه شب به رایانه و کارهایی که فرزندتان در اتاق خود انجام می دهند به طور پنهان نگاه کنید شاید از بسیاری از این مسایل جلوگیری شود، و شاید هم با چیزهایی مواجه شوید که شوکه تان کند، کافی است یکبار امتحان کنید، جامعه انگلستان در وضعیت بسیار اسف باری(Tragic time) قرار دارد.»
بعد از این مصاحبه بود که اکثریت کارکنان روزنامه سان انگلیس، به این وضع اعتراض کردند و اعلام داشتند که قوانین باید در جهت حمایت از کودکان در برابر این گونه فیلم ها عوض شود.
به نوشته روزنامه انگلیسی سان؛ هم اکنون تعداد زیادی از بچه ها در انگلستان و به طور کل اروپا در حال نگاه کردن به این نوع فیلم ها به صورت آنلاین هستند در حالی که سن آنها کمتر از 15 سال است و این برای خانواده ها به یک چالش بزرگ و خانمان سوز تبدیل گردیده است.
لازم به ذکر است که آزادی جنسی در غرب از یکسو و بحران اقتصادی شدید از سوی دیگر از جمله عوامل مهمی هستند که بنیان خانواده و در نهایت اساس جوامع غربی را از درون متلاشی می کنند .
112

 

 

 

برای اطلاع از سایر اخبار فرهنگی اینجا کلیک کنید.

 

 

حسن : موافق [۳]  -  مخالف [۱]
با سلام و خسته نباشيد.اتفاقا اين مسئله در کشور ما هم رواج بسيار گسترده اي پيدا کرده بنده به تناسب شغلي که دارم و در مدارس دخترانه و پسرانه تدريس ميکنم بين بچه هاي راهنمايي و دبيرستان خيلي زياد ديدم که در گوشيهاي موبايل خود مشغول ب تماشاي اين تصاوير هستند و بايد اين را هم بگويم که دختران ما خيلي کنجکاو تر هستند در اين مسائل و نتايجش را حتما همه هر روز در گوشه و کنار کشور ميبينند واقعا براي خودمان متاسفم که گوش شنوايي نيست که به اين مسائل رسيدگي کنند و راه چاره اي جز زور و جبر پيدا کنند. روزي خواهد رسيد که ما در تاريخ قضاوت خواهيم شد که براي نوجوانان و جوانان وطن خود چه کرديم؟؟؟!!!
صادق : موافق [۲]  -  مخالف [۰]
هراندازه که جامعه ما هم به سمت غرب حرکت کند به بدبختي هاي اونا دچار مي شيم خدا ما رو از اين سقوط نجات بده و به فرهنگ متعالي خودمون بيشتر پايبند کنه
بي نام : موافق [۱]  -  مخالف [۵]
جالبه کسي که تو يه جمله 2 غلط املايي داره مياد و در مورد فرهنگ غرب نظر ميده!!!!( بي بندو باري در کشور هاي غربي به عوج رسيده است وديگر در کنتورول خانواده ها نمي باشدواين است فرهنگ پيشرفته غربي) عوج!!!!___ کنتورول!!!
z : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
تاسف باره ! ولي اين مسائل فقط مربوط به كشورهاي غربي نيست خوب فكر كنيم ميبينيم الان خيلي از نوجون هاي خودمون هم دهنشون درگير اين مسائل هست
بي نام : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
بي بندو باري در کشور هاي غربي به عوج رسيده است وديگر در کنتورول خانواده ها نمي باشدواين است فرهنگ پيشرفته غربي
بي نام : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
خاک بر سرت بچه بشين درستو بخون !
فريبا : موافق [۲]  -  مخالف [۳]
جام نيوز ارائه کننده هشدارهاي تربيتي و بي تربيتي
m.h.v : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
براي اطلاع از ساير اخبار فرهنگي اينجا کليک کنيد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HOSEIN : موافق [۴]  -  مخالف [۰]
VAGHEAN JAYE TAASOF DARE BE KHODA BEHTAREEN DEENE ROOYE ZAMIN RO DAREEM AGE DOROST TAAREEF BESHE BARAMOON
اريا : موافق [۱]  -  مخالف [۲]
چه بچه باحالي داره
صادق : موافق [۹]  -  مخالف [۰]
بچه ات فاسد شد رفت پي کارش !دنيا و آخرتش سوخت مگه خدا نجاتش بده
ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا