RSS
پربیننده ورزشي
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
خبــــر
کد : 80605 بازدید: ۵۶۵۳ نظرات: ۰ انتشار : ۱۳۹۱/۲/۱۹ ساعت : ۱۴ : ۱۹

عکسی جالب از خداحافظی گواردیولا با نیوکمپ در حضور فامیل
خداحافظی گواردیولا از ورزشگاه نیوکمپ با حواشی جالبی همراه بود.
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از سایت گل، در سال 2001 و هنگامی که پپ گواردیولا، به عنوان یک بازیکن،آخرین بازی اش را برای بارسا انجام داد، همراه با اعضای خانواده اش به ورزشگاه آمد و مراسم خداحافظی اش را درحضور اقوام نزدیکش انجام داد. یازده سال بعد، این داستان دوباره تکرار شد. شنبه شب و با اتمام دیدار بارسلونا مقابل اسپانیول که آخرین بازی خانگی بارسا با حضور پپ برروی نیمکت مربیگری اش بود، مراسم خداحافظی با گواردیولا برگزار شد. بعد از اتمام این مراسم و خروج تمام تماشاچیان از ورزشگاه، درحالی که همه چراغ های ورزشگاه خاموش شده بود و کسی در استادیوم نبود، پپ همراه با همسرش کریستینا و سه فرزندش، ماریا، ماریوس و والنتینا به زمین چمن آمد تا همراه با خانواده اش با نوکمپ خداحافظی کند. در کنار کسانی که در طول دوران 4 سال حضور او روی نیمکت مربیگری بارسا، سختی های زیادی را متحمل شده بودند؛ در طول این 15 دقیقه، سه فرزند گواردیولا از دویدن روی زمین چمن نوکمپ دست نمی کشیدند؛ به ویژه ماریوس که با تقلید از رفتارهای پدرش در محوطه تکنیکی، دستور حمله می داد و گلزنی ها را جشن می گرفت و تماشای رفتارهای او، همه رابه خنده وا می داشت.
اندکی بعد، تمام اعضای خانواده پپ، والدینش، خواهر و برادرها و خواهرزاده ها و برادرزاده هایش هم برای شرکت دراین مراسم به زمین چمن آمدند. جوزپ ماریا اوروبیتگ، مدیربرنامه های پپ و اعضای خانواده اش ارمینیا و آلفونسو که دوستان نزدیک پپ و کریس هستند، نیز در این مراسم حضور داشتند و مانل استیارته، صمیمی ترین دوست پپ و مربی بارسلونای بی هم روی زمین چمن آمد.
تمام آنها در کنار هم عکسی را به یادگار گرفتند و روز یکشنبه این عکس دراختیار تمام رسانه های خبری قرار گرفت.
 

در اینجا می توانید با تک تک اعضای خانواده و نزدیکان گواردیولا آشنا شوید:

 


ردیف بالا از چپ به راست: والنتی و دلورس (والدین پپ)، اولگا (خواهر پپ)، کارلس (پسر اولگا)، پره (برادر پپ)، رومن (همسر فراسسکا)، فراسسکا (خواهر پپ)، جودیث (خواهر کریستینا، همسر پپ)، نوریا (همسر اوروبیتگ)، والنتینا (دختر پپ)، خود پپ گواردیولا، ماریا (دختر پپ)، کریستینا (همسر پپ)، ارمینیا (دوست خانوادگی)، آیتور (همسر آنا)، مونتسه (مادر کریستینا)، آنا (دختر اوروبیتگ)، جوزپ ماریا اوروبیتگ (مدیربرنامه های گواردیولا)، آلفونسو (همسر ارمینیا) و جوزپ ماریا (پدر کریستینا)
ردیف پائین از چپ به راست: پپ (همسر اولگا)، روجر (پسر اولگا)، لائورا (همسر پره)، یوهان (همسر جودیث)، مارک (پسر جودیث)، ماریوس (پسر گواردیولا) و جوئل (پسر جودیث)
مانل استیارته، مربی بارسلونای بی که گویی یکی از اعضای خانواده گواردیولاست دوست نداشت تا در این عکس خانوادگی حضور داشته باشد و درگوشه ای ایستاده بود و در سمت چپ تصویر، در پشت سر دیده می شود.

 

برای اطلاع از سایر اخبار سرویس ورزشی جام نیوز اینجا را کلیک کنید.

109

ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا