RSS
پربیننده فرهنگي اجتماعي
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
خبــــر
کد : 83259 بازدید: ۱۱۲۳۰ نظرات: ۴ انتشار : ۱۳۹۱/۲/۲۹ ساعت : ۱۲ : ۴۸

شبکه جم کلاسیک ؛راه آرامش پسران هرزه!
جم کلاسیک که در فیلم هایی که پخش می کند به روابط آزاد دختر و پسر دامن می زند در یکی از سریال هایش، دختری، به دلیل نداشتن دوست پسر مورد توبیخ قرار گرفت و...
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، بسیاری از فیلم هایی که در شبکه های ماهواره ای پخش می شود ضمن دامن زدن به فساد و بی بندوباری، روابط آزاد دختر و پسر را یک امر ضروری و غیرقابل انکار معرفی می کنند.
در یکی از فیلم های شبکه جم کلاسیک ، در سکانسی از فیلم، زنی از یکی از اقوامش که دختری گوشه گیر است می پرسد: «آیا دوست پسر داری؟». این زن وقتی با جواب منفی دختر مواجه می شود اینگونه او را توبیخ می کند: «یعنی عاشق کسی نیستی؟!»
این زن در ادامه یکی از پسران اقوام را برای این دختر معرفی می کند تا به عنوان دوست پسر انتخاب کند! این دختر به دلیل اینکه پسر معرفی شده با دختران زیادی رابطه دارد مخالفت می کند.
اما جالب اینجاست که این زن، روابط نامشروع و ارتباط زیاد این پسر با دختران را اینگونه توجیه می کند: «من این تیپ جوان ها را می شناسم. می گردند و می گردند و در پایان با انتخاب زیباترین دختر آرام می گیرند. او هم یک روز زیبایی تو را کشف می کند...»
گفتنی است، تماشای فیلم های ماهواره ای به مرور زمان موجب ایجاد تأثیراتی محسوس بر پیکره فرهنگ و اعتقادات یک جامعه می شود. تماشای مکرر فیلم هایی حاوی این مضامین، موجب می شود تا پس از گذشت زمانی نه چندان طولانی، برخی از نگرش ها و تفکرات مسموم در اذهان افراد جامعه، تثبیت شوند.
107
 

برای اطلاع از سایر اخبار فرهنگی اینجا کلیک کنید.

marzie : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
ممنون از مطلب زيباتون .واقعا که درست ميگين
بي نام : موافق [۲]  -  مخالف [۰]
زنيکه عوضي! پول بت دادن که اين حرف ها رو بزني؟
بي شرف بي شوهر!
از عقده بي شوهري تو فيلم اين حرفا رو مي زني
عقده اي
هر چه بت بگن و هرچي به شبکه جم کلاسيک بگن بازم کمه
مليکا : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
ممنون از اطلاع رساني تون
سايت پرمحتوايي دارين
بتون تبريک مي گم
سارا : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
با پخش اينجور يرنامه ها مخالفم تهاجم فرهنگي در حد اعلاي خود با عث بي بندو باري بيشتر ميشود فساد را در جامعه عادي مي كند .
ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا