RSS
پربیننده سياسي
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
خبــــر
کد : 83790 بازدید: ۴۰۰۱۱ نظرات: ۶۵ انتشار : ۱۳۹۱/۳/۲ ساعت : ۲۱ : ۱۰
اظهارات عجیب و بی سابقه روحانی حامی فتنه؛
شیخ محمود امجد: فتوای ارتداد شاهین نجفی «جاهلانه» است!!
خودنویس: «محمود امجد، یکی از روحانیون ایران با بیان اینکه مراجع تقلیدی که حکم ارتداد شاهین نجفی را صادر کرده‌اند، فتوایشان 'جاهلانه' است، فتوای [امام] خمینی درباره ارتداد سلمان رشدی را نیز 'اشتباه' خواند.»
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، در پی صدور حکم ارتداد "شاهین نجفی" رپ خوان حرمت شکن، از سوی مراجع معظم تقلید [حفظهم الله] که پس از انتشار ترانه ای موهن با صدای نامبرده -که در آن به باورهای دینی مردم ایران به ویژه به ساحت مقدس امام دهم شیعیان حضرت امام علی النقی[علیه السلام] جسارت شده بود و اندوه و خشم ارادتمندان به خاندان اهل بیت رسول مکرم اسلام [صلوات الله علیهم اجمعین] را برانگیخت- صورت گرفت، آقای "محمود امجد" از روحانیونی که در جریان فتنه 88 به طرفداری از فتنه گران برخاست، فتاوای مراجع تقلید صادرکننده حکم "ارتداد" برای شاهین نجفی را «جاهلانه» ، و فتوای تاریخی حضرت امام خمینی[ره] مبنی بر ارتداد "سلمان رشدی" را نیز «اشتباه» خواند!!
سایت "خودنویس" (Khodnevis) جمعه 29اردیبهشت (May.18) با انتشار سخنان محمود امجد، در این باره نوشت: «محمود امجد، یکی از روحانیون ایران با بیان اینکه مراجع تقلیدی که حکم ارتداد شاهین نجفی را صادر کرده‌اند، فتوایشان "جاهلانه" است، فتوای [امام] خمینی درباره ارتداد سلمان رشدی را نیز "اشتباه" خواند.»
سایت خودنویس اضافه کرد: «در ویدیویی که به تازگی منتشر شده، وی به صدور فتوای قتل شاهین نجفی از سوی مراجع تقلید در ایران اعتراض می‌کند و آن را عملی "جاهلانه" و "خطرناک" توصیف می‌کند، چون باعث وهن دین و مذهب می شود[!]»
بنا بر این گزارش، امجد در ادامه مدعی می شود که موضوع ارتداد در اسلام، امروز دیگر نمی تواند به عنوان یک موضوع فقهی مورد پیگیری قرار گیرد و از اساس اشتباه است!
خودنویس خاطرنشان کرد: «وی درباره فتوای ارتداد سلمان رشدی که از سوی [امام] روح‌الله خمینی صادر شد نیز معتقد است این فتوا اشتباه بود و اگر [امام] خمینی به عواقب کارش فکر می‌کرد این فتوا را صادر نمی‌کرد[!]»
با توجه به این نکته که علمای شیعه معتقد هستند که هرگونه اهانت و سبّ پیامبر[ص] حضرت فاطمه زهرا و ائمه اطهار [علیهم السلام] بدون شک موجب ارتداد است و هر کس مرتد شد، حکم او اعدام است و این فرد نیز محکوم به ارتداد است، به نظر می رسد خدشه وارد کردن در حکم ارتداد شاهین نجفی که از سوی چندین تن از مراجع مسلم تقلید اعلام شده است، آن هم از سوی شخصی که خود را کارشناس علوم دینی معرفی می کند، نوعی کج فهمی باشد. زیر سؤال بردن وجاهت علمی بزرگان حوزه علمیه و قرار دادن بنیانگذار انقلاب و مراجع عظام تقلید به عنوان وجه المصالحه در تسویه حساب های شخصی، امری است که برای مدعیان تدریس اخلاق و تهذیب نفس، بسیار زشت به نظر می رسد.
آثار جهانی حکم امام خمینی [ره]
حکم پیامبرگونه وتحول آفرین امام رحمه الله علیه، نشان دهنده قدرت اسلام و گرایش جوامع مسلمان به انقلاب اسلامی و وحدت بی سابقه آنان بود. این حکم، ثمراتی نیز به دنبال داشت؛ ثمراتی که روح تازه ای به جهان اسلام بخشید. نشان دادن قدرت اسلام و گرایش گسترده جوامع به انقلاب و وحدت بی سابقه آنان؛ صدور انقلاب اسلامی و طرح اندیشه های اصیل آن؛ نشان دادن نفوذ و موقعیت مستحکم رهبری امام در جهان، به ویژه جوامع اسلامی؛ مقابله با تحریف های مذهبی غرب در راه ضعیف کردن باورهای دینی و ایمانی مسلمین؛ فرو ریختن اقتدار غرب و دمکراسی دروغین آن ها؛ و آشکار کردن ماهیت سران سازش کار کشورهای اسلامی و مدافعان اسلام آمریکایی، از جمله ثمرات این فتوا بود. دشمنان انقلاب و نیز حتی خود مسلمانان که فکر می کردند جمهوری اسلامی، پس از جنگْ محدود شده، دریافتند که ایران، از استحکامی بی نظیر برخوردار است و با وجود تهدیدهای بسیار، باز هم مدافع اسلام خواهد بود.
در ادامه، متن حکم تاریخی حضرت امام [ره] در اعلام ارتداد مؤلف "آیات شیطانی" را بازخوانی می کنیم:
باسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون
به اطلاع مسلمانان غیور سراسر جهان می‌رسانم، مؤلف کتاب "آیات شیطانی" که علیه اسلام و پیامبر و قرآن تنظیم شده‌ است، همچنین ناشرین مطلع از محتوای آن، محکوم به اعدام می‌باشند.
از مسلمانان غیور می‌خواهم تا در هر نقطه که آنان را یافتند، سریعاً آن‌ها را اعدام نمایند تا دیگر کسی جرأت نکند به مقدسات مسلمین توهین نماید و هر کس که در این راه کشته شود، شهید است إن‌شاءالله؛ ضمناً اگر کسی دسترسی به مؤلف کتاب دارد ولی خود قدرت اعدام او را ندارد، او را به مردم معرفی نماید تا به جزای اعمالش برسد. و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته.
روح‌الله الموسوی الخمینی / 29بهمن 1367/ 17 رجب»
با انتشار این پیام، تظاهرات در ایران و سایر سرزمین های اسلامی در حمایت از حکم امام خمینی[ره] آغاز شد. چند روز پس از صدور این فتوای تاریخی از سوی حضرت امام خمینی [ره] رسانه‌های غربی برای نجات جان سلمان رشدی سعی کردند اینگونه القا کنند که اگر سلمان رشدی توبه کند، حکم اعدامش لغو می‌شود؛ لذا دفتر امام خمینی[ره] بلافاصله خطاب به ملت مسلمان ایران و مسلمانان جهان در مورد وجوب قتل سلمان رشدى و تکذیب شایعات اطلاعیه‌ای بدین شرح صادر کرد:
«رسانه‌هاى گروهى استعمارى خارجى به دروغ به مسئولان نظام جمهورى اسلامى نسبت مى‌دهند که اگر نویسنده کتاب آیات شیطانى توبه کند حکم اعدام درباره او لغو مى‌گردد، اما امام خمینى [ره] فرمودند: این موضوع صد درصد تکذیب مى‌گردد، سلمان رشدى اگر توبه کند و زاهد زمان هم گردد، بر هر مسلمان واجب است با جان و مال، تمامى هم خود را به کار گیرد تا او را به درک واصل گرداند.
حضرت امام (ره) اضافه کردند: اگر غیر مسلمانی از مکان او مطلع گردد و قدرت این را داشته باشد تا سریع‌تر از مسلمانان او را اعدام کند، بر مسلمانان واجب است آنچه را که در قبال این عمل می‌خواهد به عنوان جایزه یا مزد عمل به او بپردازند.» 113/5
 

                          

ليلا : موافق [۱۲]  -  مخالف [۸]
حاج آقا امجد خيلي بزرگ تر از اينه که توي مخيله ي شما بگنجه. خجالت بکشيد و از عواقب حرمت شکني هاتون بترسيد. يادتون رفته اول انقلاب چي به سر بهشتي مظلوم آوردن؟ حالا حاج آقاامجد شد نقل همون بهشتي مظلوم که تازه بعد از شهادتش همه شناختنش.
بنده خداي کارگر!!!!!!!!! : موافق [۲]  -  مخالف [۳]
دوستان من نميخوام اسم کسي رو ببرم ولي توصيه ميکنم نه به کسي توهين کنين ونه کسي رو به عرش اعلي بکشونيد!!!!
خداوند فرموده به عقلت رجوع کن
کمي فکر کني جوابتو خودت از عقلت ميگيري!!!!!!!!!!!
بي نام : موافق [۳]  -  مخالف [۰]
خب اگه فيلمش وجود داره چرا رو سايت نميذاريد؟

بابا يه خورده تقوا داشته باشيد، آخه آدم همين جوري پشت سر کسي حرف ميزنه

ما هم از رفتار اين چند وقت حاج آقا راضي نيستم ولي اين کاراي شما خيلي بدتره
بي نام : موافق [۵]  -  مخالف [۷]
من ويدئوي ايشون رو ديدم دقيقا حکم ارتداد شاهين رو جاهلانه اعلام کرد و حتي حکم امام در مورد سلمان رشدي رو هم زير سوال برد
رضا : موافق [۰]  -  مخالف [۱]
اين ها همش دروغه من خودم بار ها با آيت الله امجد ديدار داشتم و ايشان درسته که اصلاح طلب اند اما هرگز از اين جور نمونه ها حمايت نکرده و نخواهند کرد.
محمد : موافق [۴]  -  مخالف [۰]
ايشون مرد بزرگيه لطفا انقد راحت همه رو دشمن محسوب نکنيد و زود قضاوت نکنيد خصوصا در باره اهل علم و معرفت مثل ايشون که عشقشون به اهل بيت زبون زد عام و خاصه
در روايت هست که : داوري نکنيد تا بر شما داوري نشود.....
: موافق [۱]  -  مخالف [۰]
[....] همچين چيزي گفته
طه : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
براساس متن خبرگزاري مهر آقاي امجد اين حرفها رو تکذيب کرده اند . اگه قرار باشه ما به شبکه هاي ماهواره اي استناد کنيم ، آنها خيلي حرفها ميزنند که...!!! واقعاً حرف خود آقاي امجد رو قبول نداريد ولي حرف به اصطلاح بنگاههاي دورغ پراکني براي شما حجته؟!! همين که ايشون تکذيب کردند يعني اين حرف رو قبول ندارند .
و اذ جائکم فاسق بنباء فتبينوا ان تصيبوا قوماً بجهالة فتصبحوا علي ما فعلتم نادمين . حجرات /6 ( به اين آيه حتماً حتماً مراجعه کنيد چرا که برتر و والاتر از حرفهاي من و شما و VOA مي باشد )
محمد جواد : موافق [۱]  -  مخالف [۴]
آقاي تهراني وقتي حرف از دهن ادم بياد بيرون يعني به يه چيزي اعتقاد داره آقاي امجد حتي اگه منظورش شاهين نجفي نباشه باز حرفش مصداق شاهين نجفي ها و امثال سلمان رشدي ها رو در بر ميگيره آقاي امجد بر اساس کدام آيه و حديت و روايت و حکم مراجع گذشته و حال مدعي است که حکم ارتداد دادن جاهلانه اس؟ مطمئن باش اگر آقاي امجد با زبان روزه اين حرف ها رو ميزد روزه اش باطل ميشد که به خدا و پيغمبر داره دروغ ميبنده و با اينکه جزو مراجع نيست داره حکمي خارج از چارچوب احکام اسلام ميگه

برادر من ميدونم آقاي امجد رو دوست داري منم يه زماني مثل تو عاشقش بودم اما عملکرد و رفتار و گفتار ايشون در طي سه سال گذشته باعث شد نظرم برگرده، يه توصيه ميکنم بهت آويزه گوشت کن داداشم: اعرف الحق تعرف اهله
تهراني : موافق [۵]  -  مخالف [۰]
من در جلسه حاج آقا بودم اصلا صحبت ايشان ربطي به اين ماجرا ندارد.
حالا جام نيوز بي شرف مي گويد فيلم اين سخنان در اينترنت هست!!!!
خدا همه ظالمين را لعنت کند
اگر لقمه حلال خورده بوديد با آيت الله امجد چنين نمي کرديد
خدا ازتون انتقام بگيره مگر اينکه توبه کنيد و مديون شدن به اين عارف رباني را جبران کنيد
تهراني : موافق [۴]  -  مخالف [۱]
لعنت بر کساني که به آقا امام هادي عليه السلام ظلم کردند
و لعنت بر شما که چنين دروغ هايي را به حاج آقا امجد بستيد، بدون هيچ سندي و با وجود تکذيب ايشان
الا لعنة الله علي القوم الظالمين
ان شاء الله خدا همه تان را رسوا کند
خدايا از کساني که به آيت الله امجد دروغ بستند و از کساني که آن را پخش کردند انتقام بگير
: موافق [۰]  -  مخالف [۱]
تو با کي کار داري ديگه هيهات منا الذله
سعيد : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
من با يک واسطه مطمئن، تکذيب سخنان منتسبه را از سوي ايشان شنيدم.ضمنا سخنان منتشر شده مربوط به يکسال پيش و درباره بي حساب و کتاب نبودن صدور حکم ارتداد در اسلام است و ربطي به وقايع اخيرندارد.
حق جو : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
با سلام
سايت تابناک به نقل از آيت الله امجد اين نقل قول را تکذيب کرده لطفا" اعلام موضع فرماييد


جام نيوز:
دوست عزيز آنچه به عنوان تکذيبيه از سوي آقاي امجد منتشر شد چيزي را در واقع تکذيب نکرده است . چون در فيلمي که از ايشان منتشر شده اين سخنان موجود است . شما مي توانيد اين فيلم را در اينترنت جستجو کرده و مشاهده نماييد ضمن آنکه بخشي از اين فيلم در خبر روز گذشته جام تحت عنوان"روحاني واقعي از نگاه بازيگر زن فيلم هاي مستهجن! *فيلم " منتشر شد.
سيد فواد : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
بازهم سلام
1- كاملاً مشخصه كه نظرات حاوي توهين را منتشر نمي كنيد!!!
2- خواهش مي كنم فيلم مورد ادعايتان را بگذاريد تا سيه روي شود هركه در او غش باشد
3- در نظري نوشتم اصل اين فيلم احتمالا مربوط به محرم و صفر است. آيا اين توهين است كه منتشر نشده است؟
4- اگر ايشان حكم ارتداد را جاهلانه خوانده اند شما با چه مجوزي (شرعي يا غير شرعي) اين تيتر را انتخاب كرده ايد؟ كه سايت هاي «نقل خبري» ديگر هم بدون بررسي همين را به نقل از شما منتشر كنند؟؟
: موافق [۰]  -  مخالف [۲]
سايت دروغگو ها ايشان هرگز همچين حرفي نزدن
سيد فواد : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
سلام مجدد
ظاهرا جواب هايي كه به نفعتان نيست را اصلا منتشر نمي كنيد
آقاي امجد در آن هفت دقيقه سخنراني كه شما پخش نكرديد هيچ اشاره اي به شاهين نجفي نكرده است آنوقت شما اين تيتر بي شرمانه را مي زنيد؟!
مطمئن باشيد خدايي هست و براي شما كه در اين دنيا به كسي جوابگو نيستيد حساب و كتابي در آخرت برقرار خواهد بود
وقتي جا براي پشت صحنه قهوه تلخ داريد عدم اين شفاف سازي نشانه عقب نشيني است يا عذرخواهي؟؟*جام نيوز*
دوستان عزيز. جام نيوز از بازنشر نظرات حاوي توهين و افترا معذور است.
در ضمن شخصي که به نامش اشاره کرده ايد در اظهارات خود، فتواي ارتداد اهانت کنندگان به ساحت مقدسات [اعم از شاهين نجفي] را از اساس "جاهلانه" خوانده و حتي حکم حضرت امام (ره) مبني بر ارتداد سلمان رشدي را "اشتباه" توصيف مي کند.
مصطفي : موافق [۳]  -  مخالف [۰]


بهتر است هرچه سريعتر از آيت الله امجد عذرخواهي کنيد.
با اين کار اعتبارتان بيشتر ميشود، حلاليت طلبيديد و نقره داغ ميشويد تا ديگر خبر غيرموثق نزنيد.
حسين : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
تکذيبيه ايشان رو هم بخوانيد لطفا. منتشر شده
: موافق [۱]  -  مخالف [۱]
امجد کدوم.... هست؟ جمع کنه بابا
رضا از گهرباران : موافق [۲]  -  مخالف [۰]
علي آقا حرف تون متين، اما
اون آقا بيمار بود و کافر. ولي اين آقايون ادعاي دينداري و فراتر از ديندار بودن رو دارند! کافر از دين نميداند، از احکام دين نميداند، نميداند که بعد از ائمه معصومين عليها سلام نماينده هاي شان که همان ولي فقيه است بايد اطاعت کرد، کافر از مرجعيت چيزي نميداند. ولي اين حضرات که اين همه ادعا ميکنند و ميبينند که تمام دنيا بر عليه ما (اسلام) ايستاده اند و بايد از نايب امام زمان عج (ولي فقيه) حمايت کرد. درست در مقابل رهبري و مراجع معظم جبهه ميگيرند. و بدتر از يک کافر دارند به دين اسلام لطمه ميزنند.
حالا آيا در دين اسلام بين کسي که نميداند و گناهي را انجام ميدهد و کسي که ميداند و با دانايي گناهي را انجام ميدهد يک حکم صادر ميکند!؟
در ضمن هيچ وقت مراجع اعظام مثل پيامبر اکرم(ص) نمي شوند. ولي سعي بر اين است که راه ايشان را ادامه دهند.
: موافق [۱]  -  مخالف [۱]
دمش گرم ! به اين ميگن روحاني واقعي! نه به اونايي [.........]هستند
حسين : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
برگرديد به خدا
از خدايي استعفا بديم
هر چند فكر مي كنم رسانه هاي ما به بازديدهاي بيشتر مي انديشند
ضمناً فيلم قرارداده شده ماله محرمه انقدر زود قضاوت نكنيد
يك خبرگزاري مثل شما بعيده انقدر سطحي نگر و كوته فكر باشه
عبدالله محمدي : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
کجاين ياران [...] که ببينن چي ميگه مرادشون.
يادمه روزهاي قبل از انتخابات ايشون را در کنار حرم حضرت معصومه ديدم. يکي از طلبه هاي جوون ازشون پرسيد مي گن شما زا موسوي حمايت کردين درسته؟ ايشون ي نگاهي آميخته با غضب به اين طفل معصوم کرد و گفت: به تو نيومده اين حرفا برو درستو بخون!!!! اون طلبه گفت آخه از من تو شهرستان مي پرسن اين مسائلو نمي خوام بر اساس شنيده ها حرفي بزنم که جوابي از آقاي! امجد نشنيد. بعد از اون قصه داشتيم حرف مي زديم که يه [...] اومد و شروع کرد به سفسطه کردن. بهش گفتم ببين ايشون اگه از کسي حمايت مي کنه جرات داشته باشه بگه. چرا مي پيچونه؟!
علي : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
از زبان علما و روحانيون محترم بارها شنيده ام که حضرت رسول اکرم از کوچه اي عبور ميکردند و يک فرد کافر هرروز بر روي مبارک ايشان خاکروبه ميريختند و
حضرت رسول عکس العملي نشان نميدادند . تا اينکه اين فرد بيمار شد و رسول گرامي متوجه عدم حضور ايشان در آن کوچه گرديد . پس از تحقيق متوجه شدند که اين فرد بيمار است . حضرت به عيادت او رفتند . آن کافر تا اين رفتار نيکوي حضرت را ديد . شرمنده شد و اظهار ندامت کرد و بعد هم مسلمان شد .
اينجانب از محضر علماي محترم دينمان اين پرسش را دارم که اگر مثلا يک فردي الآن چنين رفتاري را با يک عالم ديني فعلي که از بزرگان کشور هم باشد چنين رفتار
زشتي را انجام بدهد اين عالم محترم آيا به سبک و سياق حضرت رسول گرامي ، رفتار ميکند يا خير ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون ميشوم اگر پاسخي دريافت کنم .
ايراني : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
[...].....اميدوارم با [...] محضور بشه تو او ن دنيا
حقيقت گو : موافق [۰]  -  مخالف [۱]
چرا نظر من را كه ديروز نوشتم پخش نكرديد از سايت وزين جان نيوز انتظار دسچين كردن نظان و سانسور آن را نداشتم
علي : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
يادم مياد يک روز ايشون اومده بود مدرسه ما و يکي از طلبه ها درباره نظرات فقهي شاذ و ندر آقاي صانعي به ايشان به بحث پرداخت که چرا ايشون اينطور بحث ها رو مطرح مي کنند . اقاي امجد بد جوري برافروخت و ناراحت و خشمگين به طلبه خطاب کرد به من و تو چه که درباره يک فقيه نظر بدهيم. مرجع حرف زده جوابش را مرجع مي دهد. ... حالا چه شده که فتواي مراجعي همچون(صافي مکارم علوي گرگاني . سبحاني و...حفظهم الله ) را جاهلانه مي خواند. اللهم اجعل عواقب امورنا خيرا.
خوب است که هنوز رسانه ملي و حضرت آقا و وزير و رئيس هاي دولتي و حکومتي در اينباره موضعي نگرفته اند . والا با اين توهين به ائمه چطور برخورد مي شد.
محمد : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
امجد ديگه داره [...] واقعا متاسفم برات که غيرت دينيت رو زير با تعصب سياسيت خورد و خمير کردي! خدا عاقبت هممون رو ختم بخير کنه!
رضا از گهرباران : موافق [۲]  -  مخالف [۰]
جناب «يه نفر»
مگه شما مترجم آقاي امجد هستيد!؟
يعني حرفاي اقاي امجد دو پهلو هستش و شما بايد بياييد براي مردم تفسير کنيد!؟
اصلا شما حرفاي ايشون رو گوش کرديد جناب مفسر!؟
اين رو بفهم اي آدم ... بله امام خميني «ره» معصوم نيست اما دادن اين حکم احتياجي به معصوم بودن نمي خواهد يک مسئله بسيار روشني است فقط اعلام کردن اين حکم در اين زمانه جرات مي خواهد و کار هر کسي نيست!
دنيا امروزه داره از زندگي امام خميني«ره» الگو برداري ميکنه حال شما تازه به دوران رسيده ها حرفهاي مزخرف ميزنيد!
البته امثال آقاي امجد و شماها از بدو اسلام بودند و تا قيام قيامت هم هستند.
مردم دنيا بخصوص مردم ايران ديگر اين آقايان را کاملا شناخته اند و خدا رو شکر بيداري اسلامي بخاطر همين شناخت روز به روز داره گسترده تر ميشه.
حالا شما و آقاي امجد بريد به اعمال گذشته تون کمي تامل کنيد تا شايد به اشتباه خودتون پي ببريد که من بعيد ميدونم!
جناب «يه نفر»
بزرگ بودن به اينه که بتوني بيايي بين مردم نه اينکه داخل سوراخ موش باشي!
hosseinchi : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
اين اقا چندسال پيش توسط ايت الله امجد رد صلاحيت شده ا ند .هر کس با ولي فقيه در بيفتد بيش از اين از او انتظار نمي رود
يه نفر : موافق [۱]  -  مخالف [۵]
بريد توبه کنيد که اين حرفهارو به آقاي امجد نسبت ميديد. حرف اصلي ايشون اين بوده که شاهين نجفي نبايد بزرگ بشه. اونکه دين نداره و براشم فرق نميکرد که کسي حکم ارتدادش رو بده يا نه. اون با اين کارا ميخواست معروف بشه که شد نبايد بزرگش کرد. و امام خميني هم که معصوم نيست, ممکنه اشتباه کرده باشه. هيچ ربطي هم به سياست نداره. متن دقيق رو بذاريد تا موجب انحراف نشه.
بي نام : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
سال 82 تو اردوي مشهد با شعرايي كه مي خوند و کارهايي كه در مياورد شناختمش كه يه جاي كارش مي لنگه
بي نام : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
فاصله حر و خر، فقط يه نقطه ست...
سينا : موافق [۰]  -  مخالف [۳]
آخخخخخخخخخخخخخخيييييييييي
ايشون از همون دسته افرادي هستن که اگه در واقعه عاشورا بودن ميگفتن مگه چي گفتن اي يزيد و شمر و ....؟؟؟به فرزند پيامبر توهين کردن ، خب حالا مگه چي شده؟؟؟؟؟
يه بنده خدا : موافق [۱]  -  مخالف [۲]
ايشون از همون علماي اخر الزمانه که خلاف حق موضع گرفته و گمراه شده
خدا هممون رو هدايت کنه
اللهم عرفني حجتک...آمين
محمدمهدي : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
آقاي امجد نميدونم تو چطور [...]!
sara : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
من که از جناب امجد تعجبي نکردم چون سابقه درخشان ايشان را از سال 84 در حمايت شبانه روزي و خستگي ناپذيرش از آقاي هاشمي رفسنجاني در انتخابات ديده بودم و از همان موقع فهميدم که يک عالم اخلاقي خودش را براي يک همچين کاري خرج نمي کند
يه دانشجو : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
چند نفر گفتن كه اين مرجع چنين چيزي نگفته حتي شبكه سلطنت طلب هم ان رو پخش كرده فيلم رو هم دارن. تو رو خدا چطور حرف اين شبكه رو قبول داريد بفرماييد اين شبكه سلطنت طلب براي جمهوري اسلامي تلاش مي كند؟ تا حالا چه قدر براي مملكت دلسوزي كردن ؟مي بينيم شبكه هاي ماهواره اي چطور بعضي از هموطنان داخل كشور رو فريب مي دهند بعضي ها حرفشون را باور مي كنند تمام تلاش انها براي نابودي اسلام است چرا موقع شهادت دانشمندان هسته اي چيزي نگفتن كسي رو محكوم نكردن خدا لعنت كند منافق زبان دراز را . پيامبر هم گفتن كه بعد از من بدترين چيزي كه از ان مي ترسم همان منافق زبان دراز است متاسفيم كه بعضي ها به خواب رفتن
سارا : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
موندم ما که ماهواره و فيلتر شکن نداريم چه گلي به سرمون بريزيم
بي نام : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
نظر قبلي ما را که نگذشاتيد، حيف وقت
جرأت داشته باشيد و لينک فيلم کامل ايشان را بگذاريد تا مردم خودشان حقيقت را بفهمند. مرد باشيد. چقدر راحت آبروي عالم را مي بريد و چقدر راحت با 12هزار بازديد باد مي شويم! نه؟؟؟؟


*جام نيوز*
با يک جستجوي ساده مي توانيد فيلم اظهارات نامبرده را در فضاي اينترنت پيدا کرده و ملاحظه کنيد.
وظيفه جام نيوز انعکاس اخبار صحيح در راستاي اطلاع رساني و شفاف سازي است؛ نه اينکه تريبون اهانت کنندگان به امام امت [قدس سره الشريف] و مراجع عظام تقليد [حفظهم الله] باشد.
بي نام : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
جاي آقاي [...] در اين ماجرا خالي است! وقتي اين دو تن اظهار نظر مي کنند بنده کلي مي خندم!
بي نام : موافق [۲]  -  مخالف [۱]
آخوند بي بصيرت مايه ننگ ملت....
بن بست : موافق [۲]  -  مخالف [۱]
پروردگارا اندکي از بصيرتي را که به پابرهنگان نظام داده اي را به اين مدعي فهم و طريقت عطا فرما
بي نام : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
خبرتون خوب. ولي اين خبر چرا تو صفحه سياسيه؟
سيد فواد : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
باسلام و تشكر
بنده هم اكنون فايل هفت دقيقه سخنان ايشان را ديدم
لطفا شما هم اين فايل را در سايت بگذاريد تا مخالفان ايشان با ديد بازتري اهانت كنند و موافقان هم با ديد بازتري حمايت.
اصل سخنان وي پيرامون موقعيت خطير مرجعيت است و اينكه صدور فتوا به توجه به موقعيت اجتماعي نيز محتاج است.
با تقطيع سخنان وي اصل هدفشان از ايراد آن سخنان نادرست برداشت مي شود
سيد فواد : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
اين فيلم ادعايي را قرار بدهيد تا مردم خودشان ببينند و قضاوت كنند
داود : موافق [۱]  -  مخالف [۱]
حضرت امام(ه) در پي توطئه استكباري شيطان بزرگ و صهيونيست ها در توهين به والاترين مقدسات اسلامي، قرآن كريم و پيامبر اكرم(ص) و انتشار كتاب موهن آيات شيطاني كه صدور فتواي قتل سلمان رشدي از سوي ايشان در تاريخ 25 بهمن 1367 (هفتاد روز قبل از رحلت امام) و استقبال گسترده جهاني مسلمانان و آزادگان جهان از آن فتوا را به دنبال داشت طي پيامي گسترده و همه جانبه خطاب به حوزه ها و روحانيون خطرات دل بستن به ديپلماسي و كنار آمدن با شيطان بزرگ و فراموشي تكليف شرعي و ارزش هاي الهي در آينده را ساده انديشي و افتادن در دام شيطان بزرگ مي دانند:
«... ضرورتي نيست كه در چنين شرايطي ما به دنبال ايجاد روابط و مناسبات گسترده باشيم، چرا كه دشمنان ممكن است تصور كنند كه ما به وجود آنان چنان وابسته و علاقه مند شده ايم كه از كنار اهانت به معتقدات و مقدسات ديني خود ساكت و آرام مي گذريم. آنان كه هنوز بر اين باورند و تحليل مي كنند كه بايد در سياست و اصول و ديپلماسي خود تجديدنظر نماييم و ما خامي كرده ايم و اشتباهات گذشته را نبايد تكرار كنيم و معتقدند كه شعارهاي تند يا جنگ سبب بدبيني غرب و شرق نسبت به ما و نهايتا انزواي كشور شده است و اگر ما واقعگرايانه عمل كنيم، آنان با ما برخورد متقابل انساني مي كنند و احترام متقابل به ملت ما و اسلام و مسلمين مي گذارند. اين يك نمونه است كه خدا مي خواست پس از انتشار كتاب كفرآميز «آيات شيطاني» در اين زمان اتفاق بيفتد و دنياي تفرعن و استكبار و بربريت چهره واقعي خود را در دشمني ديرينه اش با اسلام برملا سازد تا ما از ساده انديشي به درآييم و همه چيز را به حساب اشتباه و سوءمديريت و بي تجربگي نگذاريم و با تمام وجود درك كنيم كه مسئله اشتباه ما نيست بلكه تعهد جهانخواران به نابودي اسلام و مسلمين است والا مسئله فردي سلمان رشدي آنقدر برايشان مهم نيست كه همه صهيونيست ها و استكبار پشت سراو بايستند...»
رضا : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
سلام شما براي اين اظهار نظر سند دارين؟

جام نيوز:
سلام دوست عزيز، بله سند داريم فيلم اظهارات ايشان موجود است و حتي شبکه سلطنت طلب پارس نيز شب گذشته اين فيلم را پخش کرد.
رضا : موافق [۰]  -  مخالف [۱]
بس کنين اين بحث رو بابا...
مسخره بازي @@@
سيد مرتضي : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
از كجا معلوم اين حرف درست باشه ؟؟؟؟
جام نيوز:
سلام دوست عزيز، فيلم اظهارات ايشان موجود است و حتي شبکه سلطنت طلب پارس نيز شب گذشته اين فيلم را پخش کرد.
دانشجوي دانشگاه تهران : موافق [۲]  -  مخالف [۱]
اين نشانه مظلوميت حضرات معصومين (عليم السلام ) است که کسي که سال ها نمک اهل بيت را خورده بيايد با جاهلانه خواندن حکم مراجع تقليد که امام زمان عليه سلام در باره آنها فرمودند: فامالحوادث الواقعه فارجعو الي روات حواديثنا ، بحث مرجعيت را زير سوال مي برد .
آقاي امجد اين گونه اظهاراتي که شما در باره مراجع معظم تقليد کرده ايد آيا وهن به مرجعيت نيست. آيا شما در جايگاهيي قرار داريد که حکم ارتداد 4-5 مرجع مسلم تقليد را جاهلانه مي دانيد. چرا به خودتون اجازه چنين جسارت هايي را مي دهيد.
lkj : موافق [۴]  -  مخالف [۱]
مستر امجد
قدر نون امام زمان(عج)رو که خوردي بدون ،ما ازشما ها يادگرفتيم که دفاع از حريم مقدس اهل بيت سلام ا...عاقبت بخيري مياره.
امجدجون مواظب خودت باش مثل حر باشي نه مثل آنهاي که عمري در رکاب مولا بودن و....
واقعا شرم از خانم حضرت زهرا (سلام ا...)نمي کني
بي نام : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
جالب اينجاس که هر کسي که فتوايي بر خلاف فقا هاي ديگر بدهد مقامش تنزل پيدا مي کند آقاي امجد که در صدا و سيماي جمهوري اسلامي هم برنامه داشت با اين فقوا از آيت اللهي به شيخي تنزل کرد
البته حالب تر اينست که من چندين بار در مراسم سخن راني ايشان در مسجد به مناسبت هاي مختلف شرکت داشته ام چون احساس کردم مجلس به تظاهر کشيده شده ديگر در سخنراني ايشان شرکت نکردم
حالا مي بينم مثل اينکه احساسم درست قضاوت کرده
صمد : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
غلط نکنم اين مرد هم کارهاي شاهين را تائيد [...]
سامان : موافق [۲]  -  مخالف [۱]
خانم زهرا موسوي
چرا ظلم به امام امت و مراجع رو مي گي؟؟؟
ظلم به اهل بيت و امام هادي عليه السلام رو چرا نمي گي ؟
از قديم گفتن دوست جاهل دردسرش بيشتر از دشمن عاقل هست
خدا اخر عاقبتمون رو ختم به خير کنه
زهرا موسوي دانشجويي از تهران : موافق [۵]  -  مخالف [۰]
آقاي امجد شما اصلا اين آهنگ مزخرف شاهين نجفي را گوش کرده اي آهنگي که وقتي گوش دادم بغض کرده و براي مظلوميت اهل بيت گريه کردم. آقاي امجد شما اصلا عکسي را که با اين موسيقي منتشر شده ديده ايد؟ ايا نديده ايد که گنبد طلا حضرت رضا عليه سلام را به چه چيزي تشبيه کرده اند آيا آن پرچم همجنس گرايي که بر روي گنبد امام رضا کشيده اند را نديده اي به خدا اگر ديده بوي چنين حرفي نمي زدي؟ آقاي امجد شما در دوسال گذشته همگام با سران فتنه نظام را متهم به ظلم عليه مردم کرديد.آيا اين سخنان جديد شما ظلم به امام امت و مراجع معظم تقليد نيست؟
توانا : موافق [۱]  -  مخالف [۲]
بنده خدا تقصيري نداره که... از ايران بردنش بيرون شستشوي فکري دادن پسراش
اسلام رحماني : موافق [۲]  -  مخالف [۰]
[...]
يادت باشه اگه شأن و منزلتي پيدا کردي و توجهي از طرف محبين اهل بيت بهت شد، به خاطر حرکت شما در مسير امام و شهدا بود. برخورد مردم با شما تا حالا از سر تولي و دوستي با محبان اهل بيت بوده ، بترسيد که در صف دشمنان اهل بيت قرار بگيريد که از با شما نيز مانند دشمنان دين برخورد خواهيم کنيم.
چرا آب به آسياب دشمن مي ريزيد و هتاکان به اهل بيت را براي توهين و جسارت جسور تر مي کنيد، از قهر اهل بيت بترسيد
ح.ف : موافق [۳]  -  مخالف [۰]
بسم الله الرحمن الرحيم
آقاي امجد! در اموري که شأنيت سخن گفتن نداريد ساکت بمانيد.
مردم به دنبال مراجع و فقهاي زمان خود هستند و با اظهار نظرهاي جاهلانه ي امثال شما، تزلزلي در عقايد مردم ايجاد نخواهد شد.
برو توي گوگل قسمت عکس ها يه جستجو بکن ببين درباره امام دهم مظلوم عليه السلام چه چيزهايي مي بينيد. از آنجايي که خارج کشور هستيد، نياز به فيلتر شکن هم نداريد.
يه دانشجو : موافق [۲]  -  مخالف [۰]
گرگ در پوستين ميش اسلام امريكايي روحاني امريكايي فقط همين رو كم داشتيم
خالد : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
السلام علي روح الله الموسوي الخميني که با انقلاب الهي خودش باعث شد امثال اين نادان اعلام وجود کنند و حالا به ساحت مقدس امام ايراد بگيرند
بي نام : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
اينو از کجا پيدا کردين؟:دي
ناشناس : موافق [۲]  -  مخالف [۰]
اهانت به امام و ائمه و اسلام و قرآن يعني اهانت به حکم خدا.واين کارها يعني خدا بزرگ نيست و ما از او نميترسيم و از هيچي چيز باکي نداريم. واقعا نميدونم اين آقا زير نظر چه کسي تعليم ديدن و تو کلاس کي نشستن که همچين حرفايي ميزنن.
از ايشون بعيده .ما اگه بخاطر اين چيزا اعتراض نکنيم که اسلام پابرجا نميمونه اصلا ما بايد به چه چيزي اعتراض کنيم که دينمون از بين نره بين اين همه بي دين ها.
بي نام : موافق [۴]  -  مخالف [۲]
جناب امجد کي ميگه شمانظربدي؟!!!!
ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا