RSS
پربیننده مطبوعات و خبرگزاري
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
خبــــر
کد : 8578 بازدید: ۲۱۹۹ نظرات: ۱ انتشار : ۱۳۹۰/۴/۲۸ ساعت : ۲۲ : ۱
به دنبال تخریب طرح امنیت اخلاقی از سوی رسانه های ضدانقلاب؛
کلمه: مردم مخالف اجرای طرح امنیت اجتماعی هستند + عکس
[-] اندازه متن [+]

به گزارش جام نیوز، سایت کلمه نوشت: «چند هفته ای هست که ماموران مرد و زن نیروی انتظامی در میدان های اصلی شهرهای بزرگ ، مقابل پاساژهای معروف شهر، مراکز خرید و حتی برخی خیابانهای فرعی می ایستند و به زنان و دختران و در برخی موارد مردان تذکر می دهند. آنها به سلیقه خود این افراد را از بی حجاب تا بدحجاب تقسیم بندی می کنند و سوار بر خودروهای ون به کلانتری ها می برند و گاه با اخذ تعهد و گاه جریمه مالی بعد از ساعتها معطلی آزاد شان می کنند».
سایت منسوب به میرحسین موسوی درحالیکه بدحجابی علنی در اجتماع و اخلال در امنیت مردم از سوی اراذل و اوباش را خصوصی ترین حوزه زندگی اشخاص می نامید[؟!] نوشت: «سالها از اجرای طرحی که هر روز نامی جدید بر خود می نهد، می گذرد طرحی که خصوصی ترین حوزه زندگی اشخاص را مورد حمله قرار می دهد و در خصوصی ترین وجه زندگی شان دخالت می کند.این طرح با آغاز کار دولت احمدی نژاد یعنی شش سال پیش کلید خورد» .
کلمه افزود: «آن روزها همه خودروهای ونی را در گوشه و کنار شهر می دیدند که نام گشت ارشاد را بر خود ثبت کرده بودند و با تعیین مصداق هایی خود ساخته از زنان و دختران می خواستند مطابق سلیقه پلیس لباس بپوشند . پلیسی که می بایست حافظ جان و ناموس مردم باشد ،در آن سالها به یکی از ابزارهای آزار و اذیت زنان و جوانان تبدیل شده بود».
کلمه همچنین با چشم پوشی از حضور پرشورزنان مسلمان وانقلابی ایران در روز17 تیر که در حمایت از اجرای قانون عفاف وحجاب در شهرهای مختلف راهپیمایی کردند ضمن اشاره به صحبت های جانشین فرماندهی مدعی شد: «اما جانشین فرماندهی نیروی انتظامی از حمایتهای مردمی دم می زند و معتقد است خیلی ها از این طرح حمایت می کنند. او مدعی شده که گروه های زیادی از مردم ازاین طرح حمایت می کنند. وی با اشاره به راهپیمایی تعدادی از زنان نمازگزار تهرانی می گوید : حمایت مردم قطعا پشتوانه بسیار بزرگی برای دست‌اندکاران اجرای طرح امنیت اجتماعی است».
کلمه با اشاره به صحبت های سردار رادان که گفته بود: «برنامه‌ها برای اجرای این طرح ثابت است و تا رفع دغدغه های مردم ادامه دارد و از وقتی همراهی مردم را شاهد بودیم مصمم تر هم شده ایم و اراده مان این است که این طرح را ادامه دهیم»، با ادعای اینکه بیشتر مردم ایران مخالف این طرح هستند نوشت: «رادان در این مصاحبه اما هیچ اشاره ای نکرد که در زمان برخورد نیروی انتظامی با دختران و زنان، همواره بیشتر مردم حاضر در صحنه به این برخوردها واکنش انتقادی نشان می دهند و با این برخوردهای انتظامی و پلیسی خشن مخالفت می کنند» .
این درحالی است که بنای نیروی انتظامی برخورد محترمانه و نرم با بدحجاب ها بوده است و علی رغم شیطنت ها و سرپیچی بعضی از افراد بدپوشش طبق گفته شاهدان عینی نیروهای انتظامی در مقابله با این افراد در اکثر موارد متوسل به خشونت و تندخویی نشده اند وتصاویر نیز گویای این واقعیت است.
2/108

 

آرمان : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
با سلام - ضمن خسته نباشيد به بانيان و مجريان اين طرح - اگر اين کار بصورت دائمي بود اين موارد پيش نمي آمد ولي متاسفانه با فرصتهاي که براي جلب همکاري داده ميشود باعث سواستفاده بعضي ها ميشود. اميد است اين دفعه بدون وقفه ادامه داشته باشد
ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا