RSS
پربیننده سياسي
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
خبــــر
کد : 86919 بازدید: ۱۹۱۷۴ نظرات: ۱۲ انتشار : ۱۳۹۱/۳/۱۵ ساعت : ۰ : ۱۷
ادعای یک شبکه سلطنت طلب؛
راز انتخاب نشدن «حدادعادل» برملا شد/ انگلیسی ها کلک زدند
سیاوش اوستا: آقای «مصطفی تاج زاده» از پایوران نظام جمهوری اسلامی که سال ها پست معاونت وزیر را در اختیار داشت و پس از چندی به اپوزیسیون نظام تبدیل شد، در پیامی به نمایندگان مجلس نهم از آن ها خواست که به «حدادعادل» رأی ندهند چراکه او به رهبر ایران نزدیکتر است.
[-] اندازه متن [+]

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، "سیاوش اوستا" فعال ضدانقلاب و مجری شبکه سلطنت طلب "پارس" (ParsTV) جمعه 12 خرداد (June.1) با انتقاد از تلویزیون های ماهواره ای رقیب، گفت: «این شبکه های سرگرم کننده که بیست و چهار ساعته برنامه پخش می کنند، فقط سروصدا دارند و هیچ چیز به انسان یاد نمی دهند. آن ها در واقع سر آدم را شیره می مالند و کلاهبرداری و مغزشویی می کنند. تنها کانال پارس است که مثل یک کتاب ارزشمند، مثل یک دانشگاه، به انسان درس می دهد.»!!
وی در ادامه گفت: «این شبکه ها نه تنها سودی نمی رسانند بلکه وقت شما را هم می گیرند. برخی از آن ها که بدون تردید استعماری هستند. می بینیم که شبکه بی بی سی، وابسته به وزارت خارجه انگلیس، تبلیغات گسترده ای را علیه پرزیدنت اوباما آغاز کرده است. این انگلیسی ها خیلی پدرسوخته اند؛ با اینکه هم پیمان آمریکا هستند و از مواضع ایالات متحده حمایت می کنند، اما باز به آمریکا کلک زدند؛ "سیا" و "اف.بی.آی" هم با همه ذکاوتشان متوجه نشدند.»
مجری شبکه سلطنت طلب پارس در بخش دیگری از اظهارات خود به انتخاب هیأت رئیسه مجلس نهم اشاره کرد و مدعی شد: «اینکه "لاریجانی" در مجلس به ریاست برگزیده و در واقع ابقا شد، دلیلش این بود که آقای "مصطفی تاج زاده" از پایوران نظام جمهوری اسلامی که سال ها پست معاونت وزیر را در اختیار داشت و پس از چندی به اپوزیسیون نظام تبدیل شد، در پیامی به نمایندگان مجلس نهم از آن ها خواست که به "حدادعادل" رأی ندهند چراکه او به رهبر ایران نزدیکتر است. همین باعث شد که حداد عادل رئیس نشود و لاریجانی در جایگاهش باقی بماند.»!!!
 

شایان ذکر است که اکثریت قریب به اتفاق منتخبین مجلس نهم از اصولگرایانی هستند که با شعار تبعیت از ولایت فقیه، اطاعت از رهبری و خدمت به مردم، برگزیده شده اند. شخصیتی مانند تاج زاده هم اگر نفوذ کلامی داشت آن را در راستای ارتقای جایگاه اجتماعی و کاهش نفرت عمومی نسبت به خود و همفکرانش به کار می بست.
309 

                            

عبدالله اسلام دوست : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
lچقدر توطئه و تحريک ؟ بابا اين سياوش اوستا که همون ديويد عباسي يهودي تبار است عجب روئي داره و مرتب حرفهايي ميزنه تا چوب لاي چرخ انقلاب بگذارد اين سفارت ما تو پاريس چيکار ميکنه که دم و دستگاه و دکان اين بابا را نميبنده تا کي ميخواهند اين يهوديها براي ما تصميم بگيرند؟
مجتبي : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
در تبعيت از رهبري فرقي بين آقاي حداد آقاي لاريجاني نيست. تا کور بشه چشم هرچي ضدانقلابه
جانم فداي رهبر...
: موافق [۰]  -  مخالف [۰]
لعنت بر همه دشمنان اسلام
ع.ن : موافق [۰]  -  مخالف [۱]
از واژه هاي سليس و روان و قابل فهم فارسي در گفتار و نوشتار خود استفاده کنيد . جمله هاي آميخته با کلمه هاي بيگانه در زبان فارسي که معاني و معادل دارند چه معنا دارد؟ اپوزيسيون نظام= ضد نظام
: موافق [۱]  -  مخالف [۰]
خيلي چرت ميگيد بابا، خودتون هم ميدونيد آقاي حداد عادل آدم باندي و زد و بندي نيست. خوش باشيد با اين اوهامتون.
: موافق [۰]  -  مخالف [۰]
چرا با تيتر هاي انحرافي سعي در فريب دادن مردم را داريد. سايتتون خيلي مزخرف و سطحي شده ، شما به شعور مخاطب توهين مي کنيد
من که ديگه هيچ وقت از سايتتون بازديد نمي کنم
 
تلالو : موافق [۰]  -  مخالف [۲]
ملت تو انتخابات رفراندومو برگزار کردن. جنابعالي خواب تشريف داشتي.
: موافق [۰]  -  مخالف [۱]
از کجا اينقد مطمئني منفور مردمه!!! ما که نشنيديم کسي ازش بد بگه
: موافق [۰]  -  مخالف [۱]
مزخرفه
اينجور ادامه بدي سه سوته فيلتري
: موافق [۲]  -  مخالف [۱]
يک رفراندوم برگزار کنيد تا همه بفهمند ملت ايران از چه کساني نفرت عمومي دارند.
ازاده : موافق [۲]  -  مخالف [۱]
ايشان از قديم مورد بغض و کينه ضدانقلاب بوده اند. ايشان اديب و فاضل و مطيع ولايت هستند و همين محسنات موجب ناراحتي دشمن هست
مومني متين : موافق [۰]  -  مخالف [۲]
اين چندمين باره که با تيتر انحرافي شما وارد خبر ميشم و با تف و لعنت از جام خارج ميشم. نکنيد اين کار را
ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا