RSS
پربیننده کشکول
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
خبــــر
کد : 92885 بازدید: ۴۹۵۳۴ نظرات: ۶ انتشار : ۱۳۹۱/۴/۱۴ ساعت : ۲۰ : ۱۹

حجاب این خانم جنجال برانگیز شد +تصاویر
[-] اندازه متن [+]

فوریه سال 2009 میلادی بود که خاندان سعود با سنت شکنی بی سابقه ای در مسائل سیاست داخلی به راس اخبار منطقه ای تبدیل شدند.ملک عبدالله پادشاه عربستان برای نخستین بار در قالب اصلاحاتی که وعده داده بود خانم نورا الفیض، را به سمت معاونت وزیر آموزش و پرورش در امور زنان منصوب کرد.
مساله ای که از سوی رسانه های عربی و غربی به امکان اصلاحات بیشتر در عربستان و لغو محدودیت ها علیه زنان تعبیر شد. اکنون از این انتصاب سه سال گذشته است و نه تنها زنان در عربستان سعودی حق بیشتری نیافته اند بلکه مساله حجاب و نوع پوشش خانم الفیض نیز تبدیل به مساله ای جنجالی شده است.
 


نورا الفیض به ادعای خود به رسم زنان سعودی برقع بر صورت گذاشته و جز چشم های خود را به نامحرم نشان نمی دهد اما در محافل خارج از خاک عربستان روسری بر سر داشته و صورتش را نمی پوشاند. نخستین بار روزنامه سعودی الوطن عکس چهره نوره را در حالی که روسری بر سر داشته و از برقع خبری نبود منتشر کرد.
الفیض بلافاصله به این حرکت واکنش نشان داده و تاکید کرد که در تمامی محافل برقع بر صورت دارد و از این روزنامه شکایت کرد. این داستان تا بدانجا بالا گرفت که تایم آمریکا نیز هنگامی که الفیض را در لیست صد زن برتر دنیا قرار داد به جای عکس او طرح زنی را که برقع بر صورت دارد قرار داد تا مراتب نارضایتی وی را فراهم نکرده باشد.
 


اندکی بعد عکس جدیدی از خانم معاون بر صفحه تویتر قرار گرفت که او را در حالی که روسری سفید بر سر داشت در مراسمی در خاک امریکا و دوشادوش سفیر ریاض در واشنگتن نشان می داد. در این عکس برخلاف ادعای الفیض او برقع بر صورت نداشت.
همزمان فیلمی از او نیز بر روی یوتیوپ قرار گرفت که او را در حالی که سرتامشکی پوشیده و برقع دارد در عربستان نشان داد. شلیک نهایی به ادعای الفیض اما زمانی بود که عکسی از او در حال دست دادن با معاون وزیر امور خارجه انگلیس منتشر شد.
 


 

پیشنهاد ما به شما:                                                                                                    

تازه ترین خبرها

دختر پرسپولیسی در انتظار مربی جدید

تازه ترین عکس های فیلم جدید ده نمکی «رسوایی»

 

تصاویری که فقط در ایران دیده میشود!!

میوه کدام درخت هستید؟؟ (روز تولدتان)

زن برهنه در دانشگاه ایران! +تصاویر

صرفا محض خنده

طعنه بهزاد فراهانی به دخترش گلشیفته فراهانی+عکس / دختری شجاع که تنها همبازیانش مارها هستند!+عکس / ریزترین مگس جهان که سر مورچه‌ می برد+تصاویر

تصاویر زندان زنان در ایالت آریزونا آمریکا

عکس محسن یگانه و همسرش /فرشته از تهران

 

 

لینکدونی:                                                                                                                   

چهره خنده دار یک پیر زن سیگاری

اولین روز آشنایی دختر و پسر در راه مدرسه ! + عکس

احسان خواجه امیری و همسرش + تصاویر

تاکنون تهران را اینگونه دیده بودید ؟ + عکس های جذاب

کارنامه عجیب و جالب این بازیگر مرد + عکس

 

 

       

 

این فیلم قرار است رکورد بزند +تصاویر

بي نام : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
خيلي بي حيايي
بي نام : موافق [۱]  -  مخالف [۱]
چرا بعضيا حجابو يک مسئله شخصي ميدونن؟؟ در حاليکه اصلا اينطور نيست،اصلا...
هوس جنسي مرد هيچوقت سير نميشه (فعلا با زن کاري نداريم) و بي حجابي و در پي آن عشوه و ...و رابطه جامعه رو گند ميکشه،
سوال:اگه بذاريد اين نفسهاي سير نشده!! خودشونو از جامعه و از طريق کساني که خاهان اين قضيه هستن خودشونو سير کنن بد اخلاقيها رو تو جامعه نميبينيم،
جواب: آزموده را آزمودن خطاست،جناب آقاي فرويد بعد از اينکه کشفيدن ! انسان فقط داراي دو بعد هستش يکي شهوت و ديگري خشونت به کمک برادر زاده پولدارش و دولت فدارال و به تبعيت از اون دولتهاي اروپايي و ايالتهاي آمريکا تونستن يه کاري بکنن که اين انسان چموش! (به گفته فرويد) بتونه شهوت(کاباره ها و وضع قوانين سهل کننده) و خشونت(ورزشهايي مث کشتي کج و رينگ مرگ و ....)
خودشو خالي کنه، نتيجه چي شد؟؟؟ نتيجه اين شد که بعد از اجرا ديگه به رابطه 1 نفر آقا و 1 نفر خانوم قانع نشدند و رابطه هاي گروهي يا چند جانبه يا رابطه در محل کار در جلوي انظار عمومي
و... بعدا که اوناهم موجب ارضا نشد به همجنس بازي و رابطه با حيوانات روي آوردن خدا ميدونه بعد از اين مرحله نوبت چيه؟ مثلا نوبت اعضا خانواده يا مثلا پدر و پسر يا دايي و برادر شوهر!! يا مثلا انسان با ديوار يا اشيا که البته اين مورد آخريا هم داره انجام ميشه،
يا شما ميتونيد به تجاوز به عنف هاي سر سام آور مثلا تجاوز به يک سوم ارتشيا يا تجاوز به 80% درصد دختران و زنان در کشور x رجوع کنيد(تو اين وبهاي خبرگذاري و... يه چرخ بزنيد عيار دستتون مياد)
(تو کشور ما هم از بس کمه وقتي متاسفانه توسط افردي که هنجارهاي اسلامي رو رعايت نميکنن و محرکشون هم اون قشر از جامعه هست که برهنگي حتي نسبي رو ترجيح ميده يا رسانه هاي جمعي مث اينترنتو شبکه هايي مث جم و فارسي وان و... که درسته قسمتهاي حساسو سانسور ميکنن ولي همين نوع سانسور خودش محرک اينه که انسان اون قسمت سانسور شده رو انجام بده!!!(به نقل از دوستان) مث بمب ميترکه، که البته اينم واقعا واقعا جاي تاسف داره بخدا انقد حالم گرفته ميشه وقت ايجور خبرا رو ميشنوم)
خب اشتباه فرويد چي بود؟؟ من با بقيه اشتباهاش کاري ندارم فقط اينو ميگم،فرويد اون موقع نفهميد که انسان هيچ وقت ففط و فقط 2 بعد شهوت و خشونت نداره بلکه داراي بعدهاي ديگه (با بعدهاي ديگش کاري ندارم) به اسم بعد بي نهايت طلبي هست که اينو همه به راحتي قبول ميکنن(مثال زياده مث آخر يه گيم و...) البته فرويد تو جزوه هاي آخر عمرش اومد جبران کنه و بگه اشتباه کردم و حتي گقت و گفت که بايد جبرانش کنم که ديگه فاتحه...
سوال : خب مگه خدا انسانو بي نهايت طلب نيافريده پس بذاريد تا هر جا دوس داره بره چيکارش داريد خب ؟!!
جواب : به راحتي ميشه ديد که بنيان خانواده از هم ميپاشه (الانم تو بعضي کشورها ميشه ديد)
و بوجود آمدن بچه هاي بي هويت و هزار تا چيز ديگه و چرا خداوند انسان رو بي نهايت طلب آفريده به طور اجمالي ميشه گفت چون هيچ چيز در دنيا و هيچ جا بي نهايت نيست جز خدا (فک نکنين زمان بي نهايته اونم بحث داره) خدا ميخاد هدفش فقط و فقط خودش باشيم ،البته اين جواب شخصيه منه.

بابا بخدا پيشرفتو مديون اون متفکرايي هستيم و هستن که از بس سرگرم علم و اينجور مسايل بودن که ساعتشونو اشتباهي مينداختن تو آب يا مثلا بيگ بنگ و آيت الله مرتضي رضوي چهار سال قبل از همه کساني مث هاوکينگ و نيل تو کتاب تبين جهان و انسان از طريق نهج البلاغه اثبات کرده بودن که شکايت هم کردن به دانشگاه کمبريج و سوالاتي هم از دانشمندان علوم فيزيکي پرسيدن که نتونستن به عنوان مطرح کننده اين نظريه جواب بدن ببخشين از بحث خارج شدم ميخاستم بگم اگه به فرهنگ و دين اصيل خودمون عمل کنيم که براي همه چيز از جمله ارضا صحيح مرد و زن در قالب ازدواج هم کفو (يعني جفت و جور هم) و پيشرفت علمي و اخلاقي و اقتصادي مخصوصا و... برنامه داره براحتي به همه چيز ميرسيم و اينجا وظيفه نهادهاي اجرايي بسيار بسيار بالاست که فقط اينو ميگم خواهش ميکنم با اجراي اقتصاد سرمايه داري (و....) مشکل بر مشکل نيفزاييد اگه به حرف رهبر اين جامعه عمل کنيد و اقتصاد و فرهنگ و ... رو اسلامي کنيد نه ليبرالي و صدرايي و... هم به نفع دنياي شما و هم عقباي شماست و از مردم (خوانندگان اين نظر) خاهش ميکنم بصورت دقيق و پخته نظر بديم و نذاريم احساساتمون به ما غلبه کنه بجاي عقل.
مرسي.
مبينا : موافق [۱]  -  مخالف [۰]
چرت بود
رسول : موافق [۰]  -  مخالف [۰]
ادم سر از کار سياست مدار ها در نمياره
زهرا عنايتي : موافق [۰]  -  مخالف [۳]
واقعا تاسف برانگيزه
شادمهر : موافق [۲]  -  مخالف [۰]
دنبال چي هستين شما ها؟؟/
ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا