RSS
پربیننده ديني
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
خبــــر
کد : 96186 بازدید: ۶۸۶۳ نظرات: ۲ انتشار : ۱۳۹۱/۵/۴ ساعت : ۷ : ۲۸

پیش گویی کشیش مسیحی از آینده ایران
مدیر تلویزیون مسیحی 'هفت'، همسو با مقامات غربی و صهیونیستی، اوضاع سختی را برای ایران اسلامی پیش بینی کرد.
[-] اندازه متن [+]

 به گزارش سرویس دینی جام نیوز، کشیش "هرمز شریعت" مدیر ارشد تلویزیون مسیحی تازه تأسیس "هفت"، از اوضاع سخت پیش روی دولت و مردم ایران در آینده نزدیک خبر داد و ابراز نگرانی کرد.


این کشیش مسیحی، تحت تأثیر رسانه های خبری غربی، اوضاع سختی را در آینده نزدیک ایران پیش بینی کرد و گفت: «ممکن است امسال یا حتی همین ماه جنگ شود. همه شواهد این را نشان می دهد که ایران یا از لحاظ اقتصادی دچار شکست و فروپاشی می شود و دولت و مردم ایران دچار سختی خواهند شد و یا حمله خارجی علیه ایران انجام خواهد شد.»

 

وی که به نظر می رسد اطلاع دقیقی از اوضاع داخلی و جایگاه منطقه ای و جهانی ایران ندارد، در ادامه افزود : «به نظر می آید امسال یکی از این دو حالت تأثیر بزرگی در ایران خواهد گذاشت : یا از بیرون به ایران حمله می کنند و ایران وارد جنگ می شود و یا اینکه جنگ نمی شود و ایران از داخل دچار فروپاشی می شود. به هر حال یک سختی بزرگی در پیش است، مگر اینکه ایران کوتاه بیاید و شرایط غرب را بپذیرد که در این صورت جنگی که در کتاب مقدس پیشگویی شده است عقب خواهد افتاد.»

 

نکته قابل تأمل این است که حرف های مقامات آمریکایی و اسرائیلی و اروپایی از زبان یک کشیش مسیحی آن هم در یک تلویزیونی که رسالت انجیلی دارد تکرار می شود و این سؤال را در ذهن تداعی می کند که چه ارتباطی بین آنها وجود دارد؟
 

 

گفتنی است امروز انقلاب اسلامی ایران در مقتدرانه ترین روزهای عمر سی و چند ساله خود به سر می برد و ما در شرایط بدر و خیبر هستیم. از طرف دیگر اگر دشمنان ایران ذره ای درباره موفقیت حمله نظامی علیه ایران به خود اعتماد به نفس داشتند، هیچ گاه تردید نکرده و فوراً به ایران حمله نظامی می کردند.
403
 لینک دانلود باکیفیت wmv

جان تبار : موافق [۳]  -  مخالف [۱]
حتماً پول اداره اين شبکه رو آمريکا يا اسرائيل ميده.
خدا بدا حاصل كند ؟ : موافق [۲]  -  مخالف [۰]
پيش گويى كه امده اين است كه دنيا دچار هرج و مرج شده و سه بلا بر ان ظاهر ميشود كه يكى بلاى سرخ كه جنگ و خونريزى است و دومى بلاى سفيد كه مرض و بيمارى است و سومى بلاى سياه كه قحطى و مرگ است و اين پيشگويى شامل دنياست نه يك كشور و منطقه ؟!
ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا