RSS
پربیننده گيشه
RSS
جالب و خواندنی
RSS
پربیننده جام
‫‏‫خبــــر - خلاصه مهم ترین اخبار داخلی
کد : 97417 بازدید: ۱۰۶۲ نظرات: ۰ انتشار : ۱۳۹۱/۵/۷ ساعت : ۹ : ۲

روزنامه آفتاب یزد تعطیل می شود/پیدایش مدعیان دروغین مهدویت درایران/صفحات هتاکان به ساحت امام علی النقی (ع)
[-] اندازه متن [+]

روزنامه آفتاب یزد تعطیل می شود

جام نیوز به نقل از ایلنا

منصور مظفری(مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد) کاغذ را شاهرگ حیاتی روزنامه‌ها دانست

وی به گرانی شدید کاغذ در چند ماهه اخیر اشاره کرد و افزود: در سال جدید قیمت کاغذ افزایشی در حدود 80 درصد داشته است. درکنار این افزایش قیمت، واردکنندگان کاغذ و واسطه‌ها، شرایط خود را به بازار تحمیل کرده‌اند.
مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد ادامه حیات این روزنامه‌ را با ادامه یافتن این وضعیت غیرممکن دانست و گفت: ما نمی‌خواهیم قیمت روزنامه را بیش از این افزایش دهیم و گرانی را به مردم تحمیل کنیم و به آن‌ها فشار بیاوریم و با ادامه این وضعیت چاره‌ای جز تعطیلی روزنامه نداریم.

 

پیدایش مدعیان دروغین مهدویت درایران

جام نیوز به نقل از رسا

استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان بااشاره به انحرافات خطرساز در بحث مهدویت گفت: بیشتر مدعیان دیدار دروغگویند؛ کار را به جایی رسانده اند که یک خدای تقلبی در زندان اصفهان زندانی است؛ به کتابهایی که درباره تشرفات چاپ می شود اهمیت ندهید. این کتابها بیشترشان تجاری است.

آیت الله ناصری در ادامه ضمن اشاره به شرایط فعلی جهان گفت: علائم ظهور بسیار است، اگر این اوضاع جهانی، مقدمات ظهور باشد باید صبور باشید و خود را برای مشکلات بسیار شدیدتر آماده کنید و ثابت قدم بر ولایت باشید، بدانید این مملکت، مملکت امام زمان است؛ خدا انشاء الله مقام رهبری را که نماینده امام زمان است حفظ کند.

 

صفحات هتاکان به ساحت امام علی النقی (ع)

جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران

با شروع ماه مبارک رمضان علاوه بر حذف مطالب حاوی توهین به مقدسات، برخی مطالب با محتوای تقویت شعائر مذهبی و دینی بر روی صفحات مختلف این کمپین مشاهده می‌شود.
در عین حال یک کارشناس ارشد رسانه های اجتماعی با اشاره به فعالیت‌های ضددین در فضای مجازی، هتک حرمت مقدسات مسلمین را حرکتی سازمان یافته خوانده و گفت: «جریان‌های معلوم الحال با پشتیبانی‌های خارجی با نشانه گرفتن باورها و اعتقادات مذهبی، سعی در جبران ورشکستگی‌های خود در دیگر عرصه‌ها و به خیال خام خود، انتقام جویی از نظام اسلامی دارند.»
 

مصطفی دزفولی با بیان این مطلب افزود: به نظر می‌رسد اهداف و سیاست های برخی شبکه های اجتماعی از جمله فیس‌بوک که پیش از این در ایام فتنه سال 88 به مأمنی برای فعالیت‌های بی‌دغدغه مجرمین و معارضین نظام تبدیل شده بود، به خوبی برای مخاطبان این شبکه ها آشکار شده و همین امر باعث افول فعالیت های آنها در ابعاد مختلف و همچنین کاهش فزاینده و غیرقابل تصور اقبال عمومی به این قبیل حرکات ناشایست برنامه ریزی شده و هدفمند آنها شده است.
وی خاطرنشان کرد: گام نخست در شناسایی و تبیین نحوه عملکرد و سیاست های این شبکه ها با هماهنگی برخی دستگاه های فرهنگی و امنیتی برداشته شد که این تلاش ها با استقبال کاربران و اقدامات خودجوش آنها ادامه یافت.
 

گفتنی است جریان معاند که از هر ابزاری حتی ضدیت و عناد با دین برای ضربه زدن به اعتقادات و ارزشهای والای اسلامی ایرانی سوء استفاده می کند، در اردیبهشت ماه سال گذشته در حرکتی سخیف و هماهنگ، اقدام به راه اندازی کمپینی با عنوان یادآوری امام نقی به شیعیان کرد که بلافاصله از سوی کاربران متعهد و آگاه در فضای مجازی محکوم و اقدامات گسترده ای در مقابله با این کمپین شکل گرفت.
 

ارسال نظر
|
ارسال به ديگران
نام (اختياري) :
پست الکترونيک (اختياري) :
نظر شما :
شرکت خودرو سازي سايپا